• Телефон: +38 (03634) 2-39-69
  • Сайти:

Володимиреччина. Культура. Туризм. Спадщина

Туристичні родзинки #Володимиреччини

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

 

Туристично-інформаційний офіс-музей  відкритий не так давно, але ми з впевненістю можемо говорити, що ті послуги, які надає туристичний офіс необхідні тим, хто цікавиться туристичною діяльністю, зокрема, нашого поліського краю.  

ТІО  щодня запрошує на екскурсії. Музей бурштину допоможе дізнатися багато цікавого про «сонячний камінь», а також самому спробувати себе в ролі шукача скарбів, споглядати різноманітні вироби із бурштину, картини, панно. А в іншому залі представлена історія нашої славнозвісної вузькоколійки "Антонівка-Зарічне" та поліського краю.

        До нас можна  запросити будь-яку делегацію, провести прес-конференцію чи брифінг. Тут можна  отримати корисну інформацію про Володимиреччину українською, польською та англійською мовами. Пропонуються організація та побутовий райдер екскурсій вузькоколійкою до озер, святинь, місць паломництва, заповідників Володимиреччини та усіх цікавинок району. Розроблені нові маршрути,кілька з них вже апробовані. 

        ТІО-музей  за цей час прийняв  більше 1000 гостей .

        Зокрема, у вересні 2017 року Володимиреччина,в плані налагодження зв’язків та співпраці з туристичними організаціями України, зустрічала гостей із Волині. Група туристів рухалася за  маршрутом: вузькоколійка  ст.Володимирець-ст.Біла, подорож гужовим транспортом до місця паломництва "Луківських хрестів", збирання грибів, фотостопи біля озера Біле, апробація  традиційної поліської кухні, також гості по приїзду у Володимирець відвідали Свято-Успенський храм, районний історичний музей, ТІО та музей бурштину, районний колегіум, піцерію "Кукушку".

        4 по 6 жовтня 2017 року на вузькоколійній залізниці Антонівка - Зарічне проходив триденний тур, до якого було перевезено ентузіастами «Асоціації збереження залізниць України» паровоз ГР-280 із Гайворонського депо. Раритетний паротяг з дивовижним гудком та димом-парою захопив надзвичайними емоціями учасників події.В перші два дні подорожували як закордонні так і українські туристи згідно замовлення, а третій день - усі бажаючі. Наші іноземні колеги прийняли рішення підтримати та звернути увагу на важливість збереження та розвиток цієї вузькоколійки та подарували безкоштовну поїздку місцевим мешканцям. На станціях був шалений прийом, подивитись на поїзд з паровозом приходили люди старшого покоління, ветерани залізничники, школярі, представники влади. У Антонівці,Володимирці,Білому відділом культури і туризму організована  зустріч хлібом-сіллю та народними піснями.

        Проїхатись на паровозі третього дня прийшли школярі зі своїми вчителями, жителі та гості Володимиреччини. На станції паровозна будка була повна від бажаючих подивитись як там все працює, вуха закладало від постійних гудків, також всі гості мали можливість посмакувати рибної юшки від культпрацівників, зробити фото напам’ять та цікаво провести час.

        Досить частими гостями у ТІО-музеї  є не тільки діти, дорослі, гості із сусідніх областей, інших регіонів нашої країни, але й із Європи.

        Найбільша кількість відвідувачів нашої вузькоколійки та музею бурштину спостерігалася протягом жовтня місяця цього року.

        ТІО-музей постійно приймає участь у різних заходах, районних святах, зустрічах, презентуючи наявні туристичні, екскурсійні та курортно-рекреаційні послуги на Володимиреччині та Рівненщині.

        Скориставшись послугами туристично-інформаційного офісу (ТІО), туристи максимально ефективно спланують свій маршрут подорожі, отримають інформацію про культурні події. Також можна  придбати місцеві сувеніри та краєзнавчу друковану продукцію. Працівник офісу допоможе вирішити побутові питання, пов’язані із проживанням та харчуванням туристів, завдяки укладенню угод з місцевими підприємцями та власниками агроосель.

ЗАПРОШУЄМО ДО ПОДОРОЖІ!

 

WELCOM TO UKRAINE!!!

моменти життя