• Телефон: +38 (03634) 2-39-69
  • Сайти:

Володимиреччина. Культура. Туризм. Спадщина

Різдвяні посиденьки 2018.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

В районній бібліотеці для дітей відбулася 10 –а ювілейна зустріч «Різдвяні посиденьки – 2018».
Яке ж Різдво без колядки? Святковою колядою гостей привітали користувачки Дубівської ПШБ сестри Марія та Надія Таборовець.
Поштовхом для « Різдвяних посиденьок» стала творча зустріч обдарованих дітей району « Ми і дозвілля», яка відбулась в районній бібліотеці для дітей ще в 2003 році.
Продовжила свято автор проекту начальник відділу культури і туризму Володимирецької РДА Людмила Босик. Адже саме вона загорілася метою об’єднати талановитих користувачів нашої бібліотечної системи, які вже мають неабиякі досягнення на творчому поприщі та спроможні позитивно вплинути на майбутнє талановитих дітей. 
Гості свята мали змогу почути поета – пісняра Сергія Шевчука та поезію в авторському виконанні Наталії Мефодіївни – вчителя української мови та літератури Володимирецького районного колегіуму. Також гостем посиденьок був талановитий літератор, поет, публіцист, журналіст та перекладач Олексій Городний - багатогранна особистість та частий гість бібліотечних свят. 
Цікавим знайомством було для всіх зустріч з Анастасією Кузьмич – переможницею Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули» та районного літературного конкурсу ім. М.Дубова, яка представила свою збірку «Душа в поезії , поезія в душі».
Дипломами було відзначено юних художників, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!». До вручення було запрошено директора КЗ «Володимирецька ЦСПШБ» Ілону Курач. Дипломи отримали : Марія Кот(ПШБ с. Антонівка), Дарина Дембовська (ПШБ с.В.Жолудськ), Альона Мельник, Дарина Мельник (ПШБ с.Степангород),Давид Денисюк (ПШБ с.Балаховичі),Іван Якимчук (ПШБ с.Новаки), Денис Сад, Олександр Сад (Володимирецька РДБ.) Творчі конкурси для молоді спонукають до прояви своєї особливої думки, аналітичного мислення.
З музичними дарунками на свято завітали користувачі ПШБ району та Володимирця: Кисіль Яна, Кладько Дмитро,Медведюк Софія, Денисюк Давид,Петрина Катерина, Нестерчук Дарина, Кузьмич Анастасія, Марія та Надія Таборовець. 
Творча молодь - особлива категорія користувачів бібліотеки, а відповідно, вона потребує належних умов для ефективного навчання та розваг.
До уваги гостей свята було представлено творчі виставки гостей, користувачів ПШБ району та Володимирця. Свої вироби представили Денисюк Вікторія та Кобець Богдана (районний колегіум), Красносільський НВК ( керівник Сніжана Сад), Вікторія Мартинюк та Леся Білецька (Сваринівський НВК),Марія Іваненко (Степангородська ПШБ) та Людмила Миколаївна Кладько (с.Новаки).
Великий філософ Д.Дідро сказав, що найщасливіша та людина, яка дає щастя великій кількості людей. Хай творчість дає нам натхнення творити свою особисту долю своїми руками, пізнавати величезне з мистецтв-Мистецтво жити та Творити!

https://www.facebook.com/search/top/?q=%D1%80%D1%96%D0%B7%D0%B4%D0%B2%D1%8F%D0%BD%D1%96%20%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C%D0%BA%D0%B8

 

ютуб відео

моменти життя