• Телефон: +38 (03634) 2-39-69
  • Сайти:

Володимиреччина. Культура. Туризм. Спадщина

Творчі звіти 2018.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 
 #ВолодимиреччинаКультурна розпочала сезон #творчийЗвіт. Піонерами цієї події цьогоріч стали клубні установи сіл #Балаховичі та #Заболоття . 
  Моніторингова комісія у складі начальника відділу культури і туризму,головного спеціаліста,методистів РБК,зав.метод Володимирецька ЦСПШБ підвели підсумки . Враховано технічні та фахові недопрацювання, підкреслено досягнення та розставлено акценти на пріоритетах роботи клубних формувань даних установ.
 
  СБК Надія Давидюк(господиня творчого звіту) та Оксана Гужва-директор Заболотівського СБК належним чином підготували аматорські колективи. Заболоття за цей рік дало гарний показник по хореографії.Це підтверджує їх фахове і відповідальне ставлення до своєї роботи,зважаючи на відсутність фахової методичної підтримки.
Варто зазначити,що творчі звіти проводяться з метою підтвердження діяльності установ культури,виявлення нових талантів у різних жанрах творчості. Слідкуйте за новинами. Чекайте нових талантів на районних святах!! 
Відділом культури і туризму здійснено відеофіксація виступів. Тож до Вашої критики наша діяльність! 
відео тут: https://youtu.be/r9zvlbtucIg https://youtu.be/b8guugJqzT0https://youtu.be/mJf1DXoArko https://youtu.be/sL2jfFfrJLkhttps://youtu.be/fzKjLuZ6kqk
 

моменти життя