• Телефон: +38 (03634) 2-39-69
  • Сайти:

Володимиреччина. Культура. Туризм. Спадщина

Весна Володимиреччини культурної

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

  Весна для кожного приносить нові завдання, нові плани, нові звершення. Не виключення і наша галузь. Затвердивши Програму розвитку культури Володимирецького району на період  до  2022 року,взяли на себе ряд зобовязань. Зокрема заплановано протягом 5 років виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення ремонтів у  комунальних  закладах „Володимирецька дитяча школа мистецтв” , „Володимирецький районний історичний музей”, „Рафалівська дитяча музична школа”  центральної районної бібліотеки ,  публічно-шкільної бібліотеки  с. В.Телковичі,  міської публічно-шкільної бібліотеки смт.Рафалівка , сільських клубних установ:   с. Озеро, с.Берестівка, с.Балаховичі, с.Степангород, с.Біле,с. Антонівка. Модернізація електро та тепломереж, придбання звукового обладнання для клубних установ сіл Нетреба, Берестівка, Лозки, Сварині, Хиночі, оновлення інструментальної бази шкіл естетичного виховання,наповнення фондів бібліотек новою сучасною літературою та багато інших питань, що потребують нагального вирішення. Вже сьогодні  оголошуються закупівлі на музичне обладнання (206 тис.грн.)та оргт- та медіа техніку(98 тис.грн), готова документація на проведення ремонтів СБК с.Балаховичі,Рафалівської ДМШ  та здійснено ремонт Рафалівського МБК за кошти субвенції з місцевого бюджету(210 тис.грн.). Приємно зазначити спільну зацікавленість та представництва  всіх гілок влади,зокрема народного депутата України В.Яніцького у вирішенні даного питання, а отже є впевненість у позитивному завершенні процесів.

 Засновано новий фестиваль «Великодня вруна»,що на високому рівні прозвучав у квітні, на високому рівні відбулись звіти та обласні огляди шкіл естетичного виховання Володимирецької та Рафалівської. Заклади працюють над впровадженням нових форм роботи(груп самоокупності). На високому рівні прозвучали фольклористи у Пирогово. Готуємось до переатестації на звання «народного» діючими та захисту цього звання новими колективами(«Сваряни»,Сваринівський СК, »Озерські парубки» Озерський СБК,»Оберіг»Балаховицький СБК).

Здійснюється волонтерська діяльність . Зокрема активістами в цьому є районна бібліотека для дітей. Активно пройшла акція «За чисте довкілля» у всіх установах галузі.

Городецька ПШБ стала переможцем у обласному конкурсі бібліотечних установ.

Завдяки рекламі в соцмережах, постійно маємо групи туристів. В минулу неділю директором музею Коцаром  В. здійснено супровід  вузькоколійкою для групи туристів ,працівників Березнівської ЦРЛ. Туризм розвивається. Наші історичні та туристичні атракції все більше цікавлять  споживачів даних послуг. Наразі є домовленість про проведення обслідування історичної памятки місцевого значення Палацу Красицьких. Будемо пробувати спільними силами зберегти і реставрувати його. 

  Розпочались традиційні творчі огляди аматорської діяльності установ культури. Піонерами цієї події цьогоріч стали клубні установи сіл  Балаховичі та Заболоття . 
Моніторингова комісія у складі начальника відділу культури і туризму,головного спеціаліста,методистів РБК,зав.метод Володимирецька ЦСПШБ підвели підсумки . Враховано технічні та фахові недопрацювання, підкреслено досягнення та розставлено акценти на пріоритетах роботи клубних формувань даних установ. 
Керівники Балаховицького СБК Надія Давидюк(господиня творчого звіту) та Оксана Гужва-директор Заболотівського СБК належним чином підготували аматорські колективи. Заболоття за цей рік дало гарний показник по хореографії.Це підтверджує їх фахове і відповідальне ставлення до своєї роботи,зважаючи на відсутність фахової методичної підтримки.
  Варто зазначити,що творчі звіти проводяться з метою підтвердження діяльності установ культури,виявлення нових талантів у різних жанрах творчості. Чекайте нових талантів на районних святах!

Попереду великий творчий рік. Насичений подіями травень та кожен місяць. Слідкуйте за нашими анонсами та долучайтесь до активного культурно-туристичного життя рідної Володимиреччини!

Наш слоган діє: «Ми працюємо-ви відпочиваєте!»

Людмила Босик

 

 

 

моменти життя