• Телефон: +38 (03634) 2-39-69
  • Сайти:

Володимиреччина. Культура. Туризм. Спадщина

"Сваряни" на Рокитнівщині

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

День напрочуд видався погожим 8 червня 2018 року...  Жіночки ансамблю Сваряни, не дивлячись на «гарячу» пору, полишивши свої домашні клопоти чимчикували дружно   до клубу.  А там уже й машина чекає. Схопивши  костюми, швиденько вмощуємось  на свої місця і….. вперед,на гастролі! І  мчить газель   відділу культури і туризму на Рокитнівщину!

   За піснями та обговореннями домашніх  справ і не помітили, як вже й в Рокитнівському районі.в селі Глинне,що за кілька кілометрів від міжнародної межі. На запрошення Рокитнівського відділу культури, делеговані  Людмилою Босик, прибули на чудовий фестиваль – « У Юзефіни на гостини» .  А тут нас радо зустріли господарі,-  начальник Рокитнівського відділу культури і туризму Наталія Ярмошко та наш голова райдержадміністрації Володимир Хоружий, який по-батьківськи клопотався про наше самопочуття та нас підтримував протягом концерту. Зі сцени він також привітав рокитнівчан зі святом,вручив сувеніри колезі та побажав нових досягнень у збереженні традицій .

   Свято  вдалося на славу!  Переповнене співами, танцями, музиками,ярмарками та гостинністю працівників культури Рокитнівщини.  І майже три години  різноманітних заходів пролетіло, як одна хвилина. Та  й це ще не все. Після концерту нас  супроводили до славнозвісного Юзефінського дуба, якому більше 1300 років і до жіночого монастиря  Іверської ікони Божої матері. То ж і дуба ми обнімали і  до монастиря завітали.    І вже ввечері втомлені,але задоволені, ми нарешті прямували додому. З прекрасними емоціями, з великою вдячністю організаторам свята. І тілько доїзжаючи до свого села, жіночки знову заговорили про домашні  клопоти: і косовицю, і зілля на грядках, і корови недоєні.  Хоч приїхали потомлені, але надзвичайно натхненні  та задоволені, і ще довго будемо пам’ятати  таку прекрасну подорож…

Дякуємо відділу культури і туризму та особисто Людмилі Василівні за віру в нас та підтримку. Це ще один поштовх до бажання підвищувати виконавський рівень «Сварян»!

Оксана Василюк, завклуб с.Сварині

Фото Василина Василюк

моменти життя