• Телефон: +38 (03634) 2-39-69
  • Сайти:

Володимиреччина. Культура. Туризм. Спадщина

Виконання Програми розвитку туризму у Володимирецькому районі станом на 1.06.2018.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

з/п

Назва заходу

 

Виконання

 

 

8.

обстеження та впорядкування місць масового відпочинку туристів в районі перед початком та після завершення літнього туристичного сезону

З метою початку літнього туристичного сезону відділом культури і туризму здійснено обстеження місць масового відпочинку туристів.

 

розвиток мережі маршрутів активного туризму, їх маркування та знакування

4 травня 2018 року експертна комісія з маркування та знакування туристичних маршрутів області під головуванням заступника голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко затвердила та присвоїла номер туристичному маршруту «Луківські Хрести» (5 км), що проходить Володимиреччиною, між селами Біле та Луко, прямує до місця паломництва, пов’язаного з місцевою легендою.  Ще один шлях, який має назву «106 кілометрів Полісся» та простягатиметься вздовж вузькоколійки, комісія направила доопрацювати. Розпочато роботу щодо їх маркування та знакування.

 

створення та функціонування туристичних інформаційних офісів

7 липня 2017 року, відбулося  відкриття туристичного інформаційного офісу-музею "Бурштиновий шлях" в смт. Володимирець. На відкриття  були запрошені представники влади, благодійники, спонсори, представники церков різних конфесій, гості та жителі селища.  Офіс має статус офіс-музей, що включає: музей  бурштину, музей  історії вузькоколійної  залізниці та поліського краю.

         ТІО-музей запрошує на екскурсію до музею бурштину та вузькоколійки, де  можна дізнатися багато цікавого про сонячний камінь, а також самому спробувати покопати, споглядати різноманітні вироби із бурштину, картини, панно. А іншому залі представлено історія нашої славнозвісної вузькоколійки "Антонівка-Зарічне" та поліського краю.

Тут можна  отримати корисну інформацію про Володимиреччину українською, польською та англійською мовами. Пропонуються екскурсії вузькоколійкою, до озер, святинь, місця паломництва, заповідників Володимиреччини та ін. Розроблені нові маршрути. 

         За час діяльності ТІО-музей відвідало  більше 1300 осіб.

 

реалізацію активної маркетингової кампанії з реклами місцевого туристичного продукту, а саме: проведення інфотурів, виготовлення рекламно-інформаційної продукції з дотриманням брендового стилю області, наповнення туристичного порталу «Рівненщина туристична», підтримку всеукраїнських, обласних та місцевих туристичних ініціатив, акцій, рекламних кампаній

У 2017 році підготовлено та видано презентаційні, рекламно-інформаційні матеріали, сувенірна продукція: запрошення, буклети «Бурштиновий шлях», футболки, бейси, бандани, пакети, магніти, мала вишита мапа району, керамічні сувеніри, сувенірна продукція оздоблена бурштином,   буклет ТІО, візитка ТІО, відеоролики про туристичні атракції району.

- у 2018 році виготовлено  буклет «Володимиреччина туристична» та  пакет «Володимиреччина туристична». Виготовлена нова серія сувенірів «Володимиреччина туристична» та «Володимиреччина», що включає годинники, кружки з підставками, сувенірні тарілки, картуші. Виготовлено презентаційний банер "Володимиреччина. Спадщина. Історія. Туризм";

- 2018 рік виготовлено сувенірні тарілки до 75-ї річниці Першого бою УПА;

- 2018 рік виготовлена сувенірна продукція до фестивалю «Великодня вруна»: дипломи, запрошення, афіши, великодні яйця, магніти, пакети, паски.

4-6 жовтня 2017 року на вузькоколійній залізниці Антонівка - Зарічне проходив триденний тур для іноземних та українських туристів, з метою проведення  якого було перевезено паровоз ГР 280 із Гайворонського депо та пофарбовано 2 вагони в історичний зелений колір. В перші два дні подорожували як закордонні так і українські туристи згідно замовлення, а третій день - усі бажаючі.

20 травня 2018 року у рамках відкриття туристичного сезону у Володимирецькому районі та випробування місцевого туристичного маршруту «Луківські хрести», відділом культури і туризму  райдержадміністрації здійснено туристичну подорож за маршрутом Володимирець – Біле – Луко- Біле – Володимирець вузькоколійною залізницею та гужовим транспортом, у акції прийняли участь 34 чол.

моменти життя