• Телефон: +38 (03634) 2-39-69
  • Сайти:

Володимиреччина. Культура. Туризм. Спадщина

Мережеві фестивалі . жовтень 2016

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

14 жовтня в закладах культури району пройшли заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, дня українського козацтва та 74-ої річниці створення Української повстанської армії.

Сільські мережеві фестивалі, святкові концерти, зустрічі з воїнами АТО, обмінні концерти відбулися в с. М.Жолудськ, Мульчиці, Хиночі, В.Цепцевичі, Городець, Каноничі.

В ці дні відбулися також обласні фестивалі. До річниці створення УПА в урочищі Гутвин на Костопільщині відбувся обласний фестиваль патріотичної пісні «Героям Слава!».

Урочистим відкриттям розпочали фестиваль керівники області – заступники голів облради Степан Павлюк та облдержадміністрації Олександр Савчук та Костопільського району – голови райради Сергій Ткачук та райдержадміністрації Юрій Кузнюк.

У пісенному дійстві взяли участь 18 творчих колективів з усіх районів області. Серед них жіночі та чоловічі гурти, родинні ансамблі, хорові колективи. Зокрема, «Малушка» з Березнівщини, «Озерські парубки» з Володимиреччини, «Литаври» з Демидівщини, «Журавка» та «Берегиня» з Дубенщини.

У репертуарі виконавців окрім патріотичних пісень звучали пісні про сучасних героїв – учасників АТО.

Також під час фестивалю глядачі мали можливість покуштувати військовий куліш.

 

 Крім того, народний аматорський фольклорний родинний колектив «Родинонька» Лозківського сільського клубу прийняли участь у обласному відкритому фольклорно – етнографічному фестивалі «Журавлина» у с. Бродниця Зарічненського району. А фольклорний аматорський колектив «Мальовниче Полісся» с. М.Телковичі був учасником сільського фестивалю у с. Дібрівськ цього ж району. Наші аматори подарували глядачам хороший настрій та позитив.

 

детальніше тут: http://polissya.net/cultura/oficijno/3473-zhovtnevi-festuvali.html 

моменти життя